Doradzamy i pomagamy – oprócz realizacji zlecenia na tłumaczenie udzielamy wszelkich wyjaśnień jego dotyczących. Istnieje możliwość stałej konsultacji z tłumaczem za pośrednictwem BRwK-CNiTJR

Weryfikujemy teksty już przetłumaczone. Doradzamy i pomagamy kształtować tekst docelowy w taki sposób, by brzmiał on w sposób jak najbardziej przejrzysty. Pozostajemy w stałym kontakcie z korektorami i redaktorami tekstów języków obcych.

Dbamy o klienta – doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że zadowolenie Klienta jest podstawą naszego sukcesu. Staramy się efektami naszej pracy zyskać Ich zaufanie. Otaczamy opieką każde otrzymane zlecenie i natychmiast przystępujemy do jego realizacji. Zawsze koncentrujemy się na przedstawionym zadaniu w sposób należyty i maksymalny. Każdy Klient jest dla nas wyjątkowy i najważniejszy bez względu na ilość materiału danego do przetłumaczenia.

Cieszymy się z każdego Zleceniodawcy, który powraca do nas z kolejnym zleceniem. Fakt ten bowiem sygnalizuje nam, że jesteśmy rzetelną Firmą, której warto zaufać.

Gwarancja najwyższej jakości – dzięki współpracy z doświadczonymi tłumaczami, gwarantujemy najwyższą jakość przekładów. Nasi współpracownicy to osoby specjalizujące się w konkretnych dziedzinach, realizujący się na różnych polach zawodowych związanych z tłumaczeniami. Wśród nich są m. in. tłumacze przysięgli, członkowie Polskiego Towarzystwa Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych. Jako tłumacze, zdajemy sobie sprawę, że efekt naszej pracy jest naszą wizytówką, o którą dbamy i dokładamy wszelkich starań, by sprostać oczekiwaniom Klientów.

Zawsze na czas – szanujemy czas Klientów poprzez realizację Ich zleceń w jak najkrótszym czasie. Staramy się dostosować do terminu wyznaczonego przez Klienta, ale również i Jemu pozostawiamy wybór. Tłumaczymy bowiem w trybie zwykłym i ekspresowym (na drugi dzień do 10 stron). Zawsze wywiązujemy się z terminów. Taką mamy zasadę, której przestrzegamy od początków naszej działalności.

Wszechstronność – tłumaczymy teksty z różnych dziedzin życia. Tę możliwość daje nam wysoko wykwalifikowana kadra tłumaczy, specjalizująca się w różnych tematach. Często nasi tłumacze są specjalistami z kilku dziedzin, podlegamy stałemu samokształceniu. Szanujemy zasady języka źródłowego i docelowego. Praca ze słowem jest naszą pasją.


Specjaliści – w naszym gronie znajdują się m. in.:


  • tłumacze przysięgli wpisani na listę Ministerstwa Sprawiedliwości
  • tłumacze techniczni NOT (Naczelnej Organizacji Technicznej)
  • doświadczeni tłumacze specjalizujący się w:
  • tłumaczeniach konferencji i telekonferencji
  • tłumaczeniach symultanicznych i konsekutywnych
  • tłumaczeniach ekonomicznych
  • tłumaczeniach dla biznesu.